
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Casper | 58 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Harmonicadeur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Geen |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Hoogte | 1,08 m |
| Gewicht | 1810 kg |
| Fundering | 490 x 390 cm |
| Dikte wand | 58 mm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| Oppervlakte overkapping | 14,9 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 5 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 18,1 m² |
| Totale oppervlakte | 33 m² |
| Inhoud (m3) | 40 m³ |
| Dakoppervlakte | 36 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |