
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Chappo | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Hoogte | 41 cm |
| Gewicht | 900 kg |
| Fundering | 578 x 280 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 217 cm |
| Oppervlakte overkapping | 7,5 m² |
| Vloeroppervlakte binnen | 8,1 m² |
| Totale oppervlakte | 15,6 m² |
| Inhoud (m3) | 15,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 19,5 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |