
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Christoffer | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Schilddak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 310 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Gewicht | 822 kg |
| Fundering | 555 x 330 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 305 cm |
| Oppervlakte overkapping | 8,7 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 9,6 m² |
| Totale oppervlakte | 18,3 m² |
| Inhoud (m3) | 24 m³ |
| Dakoppervlakte | 30,5 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |