
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Dellinger | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Het zijraam kan ook in de tegenoverstaande wand geplaatst worden, Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 298 cm |
| Lengte | 298 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Gewicht | 650 kg |
| Fundering | 280 x 280 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Oppervlakte overkapping | 7,8 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,8 m² |
| Totale oppervlakte | 15,6 m² |
| Inhoud (m3) | 17,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 18,7 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |