
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Eirunn | 28 mm | onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 248 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Gewicht | 590 kg |
| Fundering | 480 x 230 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Oppervlakte overkapping | 5,3 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 5,3 m² |
| Totale oppervlakte | 10,6 m² |
| Inhoud (m3) | 12 m³ |
| Dakoppervlakte | 13,2 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |