
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Flow 2.0 | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Roedes | Geen |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 595 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Gewicht | 1300 kg |
| Fundering | 575 x 380 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 223 cm |
| Oppervlakte bijgebouw | 7,6 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 14,3 m² |
| Totale oppervlakte | 21,9 m² |
| Inhoud (m3) | 50 m³ |
| Dakoppervlakte | 25 m² |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 2 |