
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Gunda | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Het zijraam kan ook in de tegenoverstaande wand geplaatst worden |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 830 kg |
| Fundering | 382 x 382 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 14,4 m² |
| Totale oppervlakte | 14,4 m² |
| Inhoud (m3) | 28,8 m³ |
| Dakoppervlakte | 18,9 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 8 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |