
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Helge | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Gewicht | 1200 kg |
| Fundering | 480 x 330 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 222 cm |
| Oppervlakte bijgebouw | 4,6 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 10,9 m² |
| Totale oppervlakte | 15,5 m² |
| Inhoud (m3) | 24 m³ |
| Dakoppervlakte | 19,3 m² |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 2 |