
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Jörgen | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 290 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 437 kg |
| Fundering | 270 x 270 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 217 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7 m² |
| Totale oppervlakte | 7 m² |
| Inhoud (m3) | 14,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 9,8 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |