
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Juha | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 700 kg |
| Fundering | 380 x 280 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 233 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 10,6 m² |
| Totale oppervlakte | 10,6 m² |
| Inhoud (m3) | 22,3 m³ |
| Dakoppervlakte | 14,1 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 8 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |