
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Jutka | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Geen |
| Breedte | 380 cm |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 1700 kg |
| Fundering | 658 x 658 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 229 cm |
| Oppervlakte overkapping | 21,5 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 11,8 m² |
| Totale oppervlakte | 33,3 m² |
| Inhoud (m3) | 29,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 40,4 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 4 |
| Aantal ruimtes | 1 |