
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Jutta | 44 mm | onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Schilddak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 303 cm |
| Lengte | 303 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Gewicht | 1300 kg |
| Fundering | 556 x 283 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 270 cm |
| Oppervlakte overkapping | 7,4 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7 m² |
| Totale oppervlakte | 14,4 m² |
| Inhoud (m3) | 17,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 20 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |