
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Las Palmas | 44 mm | onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Breedte | 850 cm |
| Lengte | 595 cm |
| Hoogte | 1,50 m |
| Gewicht | 3400 kg |
| Fundering | 850 x 400 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 290 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 6 |
| Aantal ruimtes | 5 |