
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Lory | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Geen |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 435 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 1120 kg |
| Fundering | 415 x 330 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 223 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 13,1 m² |
| Totale oppervlakte | 13,1 m² |
| Inhoud (m3) | 27,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 22,8 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal vaste ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |