
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Loya | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Het zijraam kan ook in de tegenoverstaande wand geplaatst worden |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 564 kg |
| Fundering | 362 x 282 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 217 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 9,9 m² |
| Totale oppervlakte | 9,9 m² |
| Inhoud (m3) | 21,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 12,9 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |