
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Minimodern | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Gewicht | 416 kg |
| Fundering | 290 x 190 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 223 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 5 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 5,1 m² |
| Totale oppervlakte | 5,1 m² |
| Inhoud (m3) | 12,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 7,3 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |