
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Mokka | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Kapschuur |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Fundering | 880 x 380 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 279 cm |
| Oppervlakte overkapping | 18,4 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 13,8 m² |
| Totale oppervlakte | 32,2 m² |
| Inhoud (m3) | 35,9 m³ |
| Dakoppervlakte | 40,4 m² |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 6 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |