
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Oletha | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 392 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Gewicht | 1650 kg |
| Fundering | 765 x 251 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 251 cm |
| Oppervlakte overkapping | 26,6 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 9,5 m² |
| Totale oppervlakte | 36,1 m² |
| Inhoud (m3) | 26,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 40 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 3 |
| Aantal ruimtes | 1 |