
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Olson | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Schilddak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 1600 kg |
| Fundering | 685 x 280 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 292 cm |
| Oppervlakte overkapping | 6,7 m² |
| Oppervlakte bijgebouw | 3,7 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,4 m² |
| Totale oppervlakte | 17,8 m² |
| Inhoud (m3) | 30,4 m³ |
| Dakoppervlakte | 31 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 2 |