
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Paiva | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Schilddak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 1700 kg |
| Fundering | 780 x 330 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 302 cm |
| Oppervlakte overkapping | 14,8 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 9,7 m² |
| Totale oppervlakte | 24,5 m² |
| Inhoud (m3) | 29,4 m³ |
| Dakoppervlakte | 37,7 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |