
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Robert | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Gewicht | 387 kg |
| Fundering | 242 x 182 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 4,4 m² |
| Totale oppervlakte | 4,4 m² |
| Inhoud (m3) | 8,8 m³ |
| Dakoppervlakte | 6,5 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 4 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |