
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Sibella | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Wolfskap |
| Deurtype | Harmonicadeur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 420 cm |
| Lengte | 570 cm |
| Hoogte | 1,26 m |
| Gewicht | 2850 kg |
| Fundering | 830 x 400 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 317 cm |
| Oppervlakte overkapping | 10,8 m² |
| Oppervlakte bijgebouw | 5,7 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 15,3 m² |
| Totale oppervlakte | 31,8 m² |
| Inhoud (m3) | 54,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 41,8 m² |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 2 |