
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Sten | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen, Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 295 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 379 kg |
| Fundering | 277 x 182 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 247 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 4,8 m² |
| Totale oppervlakte | 4,8 m² |
| Inhoud (m3) | 10 m³ |
| Dakoppervlakte | 7,1 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 4 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |