
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Thüringen | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping zijkant |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Gewicht | 1250 kg |
| Fundering | 480 x 330 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 290 cm |
| Oppervlakte overkapping | 15,8 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Totale oppervlakte | 15,8 m² |
| Inhoud (m3) | 34,7 m³ |
| Dakoppervlakte | 25,2 m² |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 0 |
| Aantal vaste ramen | 0 |
| Aantal ruimtes | 0 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 6 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |