
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Ulmod | 28 mm | onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Gewicht | 850 kg |
| Fundering | 362 x 242 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 8,8 m² |
| Totale oppervlakte | 8,8 m² |
| Inhoud (m3) | 19,8 m³ |
| Dakoppervlakte | 10,8 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |