
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhutprieel Konstantin | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Breedte | 340 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 950 kg |
| Fundering | 480 x 330 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 222 cm |
| Oppervlakte overkapping | 16 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Totale oppervlakte | 16 m² |
| Inhoud (m3) | 21,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 23 m² |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |