

Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhutprieel Mitch | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Puntdak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Gewicht | 500 kg |
| Fundering | 330 x 330 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 269 cm |
| Oppervlakte overkapping | 10,5 m² |
| Totale oppervlakte | 10,5 m² |
| Inhoud (m3) | 29,4 m³ |
| Dakoppervlakte | 15,6 m² |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 0 |