


Over deze Boombank hardhout
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geolied |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 1,10 m |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Diameter | 185 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Diameter binnenzijde | 57 cm |
| Extra product informatie | Houtdikte zitting 3,1 cm |