
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Boombank rugleuning vuren groen geïmpregneerd
houtdikte zitting: 3.5cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 1,10 m |
| Lengte | 1,40 m |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Diameter | 185 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Diameter binnenzijde | 87 cm |
| Extra product informatie | Houtdikte zitting 3,5 cm |