
Over deze Camping POD 400 | 28 mm | vuren onbehandeld
De bedden kunnen ook weggelaten worden om de POD bijvoorbeeld te gebruiken als kantoor
2 enkele bedden en 2 banken buiten
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-6-3mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 240 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Inhoud (m3) | 15,7 m³ |
| Nokhoogte | 230 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,8 m² |
| Dakoppervlakte | 23,6 m² |
| Dikte wand | 28 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal vaste ramen | 1 |