
Over deze Carefree Protect Bangkirai olie 0,75 ltr
Voor het behandelen van hardhouten producten. Gaat vergrijzing van hardhout tegen
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
|---|---|
| Kleur | Kleurloos |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Gewicht | 0.723 kg |
| Inhoud | 0,75 l |
| Grondlaag nodig | Nee |
| Extra product informatie | Voor het behandelen van hardhouten producten en gaat vergrijzen tegen |