
Over deze Circuswagen Joey | 19mm | vuren onbehandeld | 360 x 240 cm | excl. onderstel
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 3-6-3mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Houten vloer, Trap |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Wielenset/onderstel (2 assen en 4 wielen) |
| Breedte | 240 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 1,03 m |
| Gewicht | 790 kg |
| Dikte wand | 19 mm |
| Hoogte inclusief onderstel | 325 cm |
| Dakoppervlakte | 10,7 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Veranda | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Aantal vaste ramen | 1 |