

Over deze Containerberging hardhout Dubbel
Geschikt voor containers van maximaal 60x60x106cm. Deze containerberging is open aan de achterzijde.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Mahonie |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Gasveer |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 84 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 135 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Dikte wand | 18 mm |
| Extra product informatie | Geschikt voor containers van maximaal 60 x 60 x 106 cm. deze containerberging is dicht aan de achterzijde |