

Over deze Containerberging onbehandeld douglas Dubbel B150xD86xH118 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Gasveer |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte | 118 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Dikte wand | 18 mm |