
Over deze Containerberging vuren groen geïmpregneerd Triple B213 x D80 x H116,5 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 213 cm |
| Hoogte | 117 cm |
| Gewicht | 53 kg |
| Dikte wand | 12 mm |
| Extra product informatie | Geschikt voor containers van maximaal 60 x 67 x 110 cm. deze containerberging is open aan de achterzijde |