
Over deze Dakpanprofielplaten zwart per m²
Dakpanprofielplaten zijn toepasbaar op daken met een dakhelling vanaf 8 graden
De verwachte levertijd van de dakpanprofielplaten is ongeveer twee weken na het plaatsen van de bestelling.
Specificaties
| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Dampdoorlatende folie, Nokvorsten, Panlatten |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Op maat te bestellen | Ja |
| Dikte | 0,5 mm |