
Over deze DHZ Veranda basispakket Douglas 400 x 300 cm
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Droging | Ongedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 5,0 x 15,0 cm |
| Sporen | 5,0 x 15,0 cm |
| Staanders | 15,0 x 15,0 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Gewicht | 200 kg |
| Nokhoogte | 360 cm |
| Doorloophoogte | 235 cm |
| Dakoppervlakte | 12 m² |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Nee |
| Aantal staanders | 3 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |