
Over deze DHZ Veranda dakbeschot Douglas 600 x 400 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbeschot | 1,8 x 19,0 cm |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 600 cm |
| Lengte | 4,00 m |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 360 kg |
| Kernvrij | Ja |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |