




Over deze DHZ Zoutelande Red Class Wood 400 x 330 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 19,5 cm |
| Daktype | Plat dak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Daktrimmen, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 12,0 cm |
| Staanders | 12,0 x 12,0 cm |
| Breedte | 333 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 370 kg |
| Fundering | 400 x 300 cm |
| Nokhoogte | 248 cm |
| Doorloophoogte | 234 cm |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 4 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |