
Over deze Douglas afdekkap 4,5 x 8,8 x 180 cm, gedroogd, geschaafd, robuust
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Hout |
| Sponning | 6,2 x 1,1 x 180 cm |
| Breedte | 8,8 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 5.54 kg |
| Kernvrij | Nee |
| A-kwaliteit | Ja |
| Extra product informatie | Voor rechte schermen |