
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas channelsiding 1,8 x 14,2 x 300 cm, gedroogd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,2 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 4.601 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 12,4 cm |