
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas dubbele glas deur dubbelglas 8-ruits B2050xH2150mm buitenmaat, linksdraaiend (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 2,15 m |
| Hoogte | 211,5 cm |
| Gewicht | 51.1 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 72 mm |
| Afmeting deur | 94,8 x 206,6 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 200,0 x 211,5 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 205,0 x 215,0 cm |
| Dikte | 4,7 cm |