
Over deze Douglas Enkele carport t.b.v. 9 zonnepanelen
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | N.v.t. |
| Daktype | Plat dak |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 20,0 x 20,0 cm |
| Sporen | 7,5 x 17,5 cm |
| Staanders | 20,0 x 20,0 cm |
| Kernvrij | Ja |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
| Aantal staanders | 4 |
| Nokhoogte | 285 cm |
| Doorloophoogte | 224 cm |
| Dakoppervlakte | 14,3 m² |