
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Douglas opbergkist B125 x D53 x H56 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Houten vloer |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 53 cm |
| Lengte | 125 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Dikte wand | 16 mm |