
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Douglas paal 10,0 x 10,0 x 300 cm, vers, fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 19.5 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |