
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas paal 15,0 x 15,0 x 250 cm, vers, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 36.562 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |