
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas paal 19,0 x 19,0 x 400 cm, vers, geschaafd, vellingkant
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Gewicht | 77.976 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |