
Over deze Douglas paal 8,8 x 8,8 x 95 cm, gedroogd, geschaafd, schuine kop
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 8,8 cm |
| Lengte | 95 cm |
| Hoogte | 8,8 cm |
| Gewicht | 5.297 kg |