
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas plank 1,9 x 19,0 x 400 cm, gedroogd, geschaafd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 7.17 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |