
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Douglas plank 2,8 x 24,5 x 400 cm, gedroogd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd, vellingkant
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 24,5 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |